Любов до фотографії у мене прокинулася ще в інституті. Тоді я фотографувала все на мобільний, потім у мене з'явився перший цифровий фотоапарат. Я все намагалася зробити фотографії з розмитим боком і, звичайно ж, нічого не виходило, милила задник за допомогою фотошопу.

2010 року взяла в кредит свій перший Кенон. Щастя тоді було дуже багато! Фотографувала все поспіль! І котиків, і квіточки, і бджілок. Черпала інформацію з інтернету, спілкувалася з багатьма фотографами, влаштовувала фотопрогулянки, робила фотосесії дівчаток, хлопчиків, дітей і навіть зняла кілька весіль.

💡
Ця стаття є також у перекладі російською

Як я прийшла до професійної фотографії?

Я завжди чіплялася до своїх знімків, мені завжди хотілося зняти краще, порівнювала свої роботи з роботами інших фотографів і розуміла, що в мене не те. Хочеться бути кращим…

Так в інтернеті натрапила на рекламу фотошколи Олександра Сляднєва. Я бачила його роботи, я ними захоплювалася.

Відчула, що це та людина, у якої можу багато чого навчитися. Вирішила піти вчиться з нуля, щоб розкласти по поличках все, що я вже знаю, і додати ще багато нового.

У школі я знайшла відповіді на питання, що цікавлять мене, школа дала багато практики в студії і за її межами.


Newborn — фотографія

Чи бачу я різницю до школи та після? Так! Я стала більш впевненою в собі, працюю тільки в мануалі і баланс білого налаштовую вручну. Я перестала знижувати ціну за свою роботу, знаю, чого вона варта. Але все одно продовжую вчитися.

Наступним кроком було навчання нової зйомки. Зйомка новонароджених дітей від 5 до 14 днів. Зараз я намагаюся знімати лише дітей. Напевно тому, що я сама мама і шалено люблю малюків.

Це зовсім інший вид зйомок, він повністю відрізняється від того, що я знімала раніше, це складно і вимагає багато терпіння, часу (3-5 годин), багато аксесуарів, вкладень та підготовки, але воно того варте, особливо коли бачиш кінцевий результат!

Курс для початківців

Для студентів, які мають фотоапарат чи смартфон або збираються його придбати, не вміють знімати та цікавляться фотографією у вигляді нового захоплення чи професії.

Зареєструватися