Любов до фотографії у мене прокинулася ще в інституті. Тоді я фотографувала все на мобільний, потім у мене з'явився перший цифровий фотоапарат. Я все намагалася зробити фотографії з розмитим боком і, звичайно ж, нічого не виходило, милила задник за допомогою фотошопу.
2010 року взяла в кредит свій перший Кенон. Щастя тоді було дуже багато! Фотографувала все поспіль! І котиків, і квіточки, і бджілок. Черпала інформацію з інтернету, спілкувалася з багатьма фотографами, влаштовувала фотопрогулянки, робила фотосесії дівчаток, хлопчиків, дітей і навіть зняла кілька весіль.
![](https://static.wixstatic.com/media/55acce_79e893eacf1242d78731009ad3cc658d~mv2.jpg/v1/fill/w_1080,h_720,al_c,q_85,enc_auto/55acce_79e893eacf1242d78731009ad3cc658d~mv2.jpg)
Як я прийшла до професійної фотографії?
Я завжди чіплялася до своїх знімків, мені завжди хотілося зняти краще, порівнювала свої роботи з роботами інших фотографів і розуміла, що в мене не те. Хочеться бути кращим…
Так в інтернеті натрапила на рекламу фотошколи Олександра Сляднєва. Я бачила його роботи, я ними захоплювалася.
Відчула, що це та людина, у якої можу багато чого навчитися. Вирішила піти вчиться з нуля, щоб розкласти по поличках все, що я вже знаю, і додати ще багато нового.
У школі я знайшла відповіді на питання, що цікавлять мене, школа дала багато практики в студії і за її межами.
Newborn — фотографія
Чи бачу я різницю до школи та після? Так! Я стала більш впевненою в собі, працюю тільки в мануалі і баланс білого налаштовую вручну. Я перестала знижувати ціну за свою роботу, знаю, чого вона варта. Але все одно продовжую вчитися.
![](https://static.wixstatic.com/media/55acce_d7ed1a6b91e84a30b985bf913d1a7491~mv2.jpg/v1/fill/w_785,h_523,al_c,q_85,enc_auto/55acce_d7ed1a6b91e84a30b985bf913d1a7491~mv2.jpg)
Наступним кроком було навчання нової зйомки. Зйомка новонароджених дітей від 5 до 14 днів. Зараз я намагаюся знімати лише дітей. Напевно тому, що я сама мама і шалено люблю малюків.
Це зовсім інший вид зйомок, він повністю відрізняється від того, що я знімала раніше, це складно і вимагає багато терпіння, часу (3-5 годин), багато аксесуарів, вкладень та підготовки, але воно того варте, особливо коли бачиш кінцевий результат!
![](https://blog.slyadnev.info/content/images/2023/05/NIK_0194-1.jpg)
Курс для початківців
Для студентів, які мають фотоапарат чи смартфон або збираються його придбати, не вміють знімати та цікавляться фотографією у вигляді нового захоплення чи професії.