Фотографії відомих блогерів збирають сотні тисяч лайків у Instagram. Але далеко не завжди ці фото зроблені професійними фотографами за допомогою фотоапарата.

Свіжі красиві знімки потрібні щодня, а для сторіс - кілька разів на день. Тому блогери користуються лайфхаками (і програмами для обробки, звичайно). У цій статті я розповім про секрети ідеального селфі на телефон. Також багато корисних порад є в іншій моїй статті - Як красиво виходити на селфі в Інстаграм? 10 секретів ідеального селфі вдома”.

💡
Ця стаття є також у перекладі російською

Використовуйте не передню, а основну камеру смартфона

Так, фронтальна камера створена для ідеальних селфі. Але на більшості смартфонів вона набагато слабша, ніж основна. Тому краще розгорніть телефон екраном від себе. Щоб підібрати зручний ракурс, використовуйте дзеркало. Можна, наприклад, поставити телефон на столик/стіл/полку або використовувати утримувач смартфону. Щоб зробити знімок на відстані, просто використовуйте функцію таймера на 3-5 секунд. Зараз така опція є у кожному смартфоні.

І головне: друзі, протріть камеру смартфона перед знімком! Мало хто звертає на це увагу, але чистий об'єктив камери – запорука ідеального кадру.


Сядьте правильно: розправте плечі, витягніть шию

Але не перестарайтеся. Ви не повинні виглядати як солдат на параді - груди колесом та руки по швах. Поза має бути легкою, витонченою. Якщо ви  втягуєте живіт, то у вашій фігурі не повинне відчуватися напруга. Так що покрутитеся перед дзеркалом, добре розгляньте себе з усіх боків. Це допоможе вам зробити ідеальне Selfie.


Тримайте смартфон на рівні своїх очей або вище

Якщо тримати телефон низько, ви ризикуєте побачити на знімках подвійне підборіддя (навіть якщо його насправді немає). Зверніть увагу, що багато блогерів часто знімають себе трохи зверху або зовсім тримають смартфон високо над головою. Спробуйте, у вас вийде цікавий кадр за такого ракурсу.


Як гарно виходити на фото із різною мімікою?

Насамперед, розслабтеся. Вам потрібно посміхнутися. Але посмішка не має бути натягнутою. Подивіться короткий виступ стендап-коміка, почитайте якийсь кумедний креатив. Важливо, щоби ви розслабилися. Гарні кадри виходять лише тоді, коли м'язи обличчя не напружені. Якщо відчуваєте, що природно посміхаєтеся, можна приступати до зйомок.

Виберіть ракурс у ¾ (напівбоком до камери телефону). І посміхніться! А потім підморгніть в камеру одним оком і посміхніться ще ширше. Подивіться, які живі та красиві знімки у вас виходять.

Використовуйте жести рук, щоб зробити цікавий кадр. Навіть якщо знімаєте однією рукою, використовуйте у кадрі другу руку. Найпростіше: покажіть за допомогою середнього та вказівного пальців знак “V”. Подивіться крізь нього, покажіть вертикально/горизонтально. Пробуйте! Якщо у вас дві вільні руки, складіть із двох знаків “V” умовну “решітку”. До речі, так любить фотографуватись Роберт Дауні-молодший. Спробуйте ви. Позування для фото – це весело! Напружуватиметеся - не отримаєте результату, який вам сподобається.


Не вдається зробити гарне селфі, яке вам сподобається?

У мене є готове рішення: запрошую вас до своєї фотошколи. Навіть якщо ви не збираєтеся професійно займатися фотографією, я навчу вас робити чудові знімки на камеру вашого смартфона. Потрібні лише ви, ваш телефон та ваше бажання.

Курс для початківців

Для студентів, які мають фотоапарат чи смартфон або збираються його придбати, не вміють знімати та цікавляться фотографією у вигляді нового захоплення чи професії.

Зареєструватися