Навіщо дівчата замовляють собі фотосесії? Практикуючий фотограф чує стільки різних варіантів, що описати їх все тут неможливо. Та й цього не треба. Справжніх причин лише декілька.

Ця стаття трохи цинічна і може не сподобається нашій ранній слабкій статі, і якби я був фотографом, який і досі знімає приватні портфоліо, я втратив би багатьох своїх клієнтів. Але, я допомагаю ресторанам та їхнім власникам підвищувати середній чек за допомогою фотографій їжі. Тому можу сміливо писати, не боячись наслідків і допомагаючи фотографам-початківцям на їхньому шляху.

Адже справжня причина цієї статті – допомогти. Допомогти фотографу правильно позиціонувати свої послуги та створювати не лише красиві фотографії, але й вибудувати сервіс так, щоб усі залишилися задоволеними.

💡
Ця стаття є також у перекладі російською

То навіщо ж дівчата замовляють фотографії?

Щоб повноцінно відповісти на це питання, давай розберемося, що таке фотосесія для звичайної дівчини, яка далека від світла софітів та глянцю.

Якщо вірити психологам, дуже багато дівчат відчувають сумніви щодо своєї зовнішності. І фотосесія, а це розуміє дуже багато, оголює всі страхи та комплекси. І постати перед фотоапаратом, боячись, що вона вийде погано – дуже серйозний психологічний бар'єр.

Перша причина

Тому, єдина вагома причина, хай це і прозвучить цинічно, це пошук чоловіка своєї мрії.

І щоб фотографу не говорила дівчина, як би вона не пакувала цей факт у гарну обгортку, тільки бажання знайти собі чоловіка є досить вагомою причиною пройти через той дискомфорт, який обіцяє їй фотосесія.

Для цього типу дівчат фотосесія це просто інструмент. Вони чітко знають, чого хочуть і дотримуються своєї мети. Мужньо терпітимуть усі негаразди, як підйом о п'ятій ранку і виїзд на локацію за місто або багатогодинні зміни одягу та постановку світла.


Друга причина

Друга причина, заради якої дівчата платять за фотосесію, – це можливість відчути себе в ролі моделі. Ця причина теж має психологічні аспекти. Фотосесія в даному випадку – це струс, це можливість отримати мільйон компліментів як від фотографа під час фотосесії, так і після того, як вона завантажить ці фотографії у соціальні мережі.

Курс для початківців

Для студентів, які мають фотоапарат чи смартфон або збираються його придбати, не вміють знімати та цікавляться фотографією у вигляді нового захоплення чи професії.

Зареєструватися